بیوگرافی پردیس پورعابدینی به همراه تصاویر جدید پردیس پورعابدینی

بیوگرافی پردیس پورعابدینی

بازیگر خوش چهره ایرانی پردیس پورعابدینی متولد سال 1379 و 21 ساله میباشد ؛ ایشان با بازی در تئاتر بازیگری را شروع کرده اند و رشته تحصیلی او هنر میباشد .

بیوگرافی پردیس پورعابدینی
بیوگرافی پردیس پورعابدینی

دلیل محبوبیت پردیس پورعابدینی

او در بازی بی نظیرش در سریال آقازاده به محبوبیت رسید . این سریال به کارگردانی بهرنگ توفیقی در تابستان سال 1399 شروع شد و در شبکه نمایش خانگی پخش شد و مخاطبان زیادی را جذب خود کرد .

پردیس پورعابدینی در این سریال در 2 نقش بازی کرده است ؛ نقش اول او راضیه است که یک دختر مذهبی است و با حامدازدواج کرده است ، نقش دوم او بازی در نقش مانلی که دختری بلند پرواز است و در مقابل امیر آقایی در نقش نیما بازی میکند .

نحوه ورود او به دنیای بازیگری

حدود دو سال پیش بود که هنرجوی کلاس‌های بازیگری آموزشگاه استاد مسعود کیمیایی شدم. خانم نسیم ادبی بازی من را در نمایشی که در جشنواره تیٔاتر دانشجویی ثمر روی صحنه رفته بود دیدند و برای حضور در نمایش «قصه ظهر جمعه» انتخاب کردند.

نمایشی که اوایل تابستان سال گذشته به کارگردانی ایشان اجرا شد. آقای بهرنگ توفیقی یک شب به دیدن نمایش ما آمدند، یک ماه بعد از دفتر آقای عنقا و توفیقی با من تماس گرفتند و خواستند تا برای تست بروم. من اصلا خبرنداشتم که برای بازی در چه کاری دعوت شده‌ام. بعد از چند جلسه صحبت و تست گریم و بازی برای این نقش انتخاب شدم. آقازاده اولین تجربه تصویری من است؛ البته قبل از آن یک نقش جزیٔی در یک فیلم کوتاه هم داشتم.

و درباره اینکه ممکن است حواشی دنیای بازیگری به شهرت و اعتبار این روزهای او لطمه بزند هم گفت : می دانم که یکی دو بازیگر جوان که قبلا با کارهای آقای عنقا به شهرت رسیدند، با فعالیت‌های‌هایی که در فضای مجازی داشتند یک‌سری حواشی را به‌وجود آوردند. من در مقام قضاوت نیستم؛ فارغ از درستی یا نادرستی این رویکرد، به نظر من هرکس در انتخاب مسیر زندگی خودش مختار است. من همیشه دوست دارم در مسیر درستی قدم بردارم چون ” بازیگر خوب بودن برایم از شهرت مهم‌تر است ” .

من خودم باید در چهار پنج کار سینمایی بازی می‌کردم تا تجربه همبازی شدن با این بازیگران حرفه‌ای و باتجربه نصیبم می‌شد. برای من که در ابتدای مسیر یادگیری هستم، «آقازاده» مثل یک دانشگاه بود. درست است که هنوز خیلی چیزها برای یاد گرفتن پیش رویم هست اما همین اولین گام درس‌های فراوانی برای من داشت.

عکس جدید پردیس پورعابدینی

آدرس اینستاگرام پردیس پورعابدینی : Pardis.pourabedini
آدرس اینستاگرام پردیس پورعابدینی : Pardis.pourabedini

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.