سایت خوب برای دانلود pdf رمان طنز

همواره رمان ها و داستان های کمدی و طنز مورد توجه بسیاری از مخاطبان قرار گرفته است چرا که مطالعه ی این رمان ها، ناخواسته لبخند و شادی را بر روی صورت خواننده می آورد و احساسی از خوشی و دل خوشی را در او ایجاد می کند. رمان های طنز رمان های بسیار جذاب و خواندنی هستند که نمونه های بسیار زیادی از آنها تاکنون منتشر شده اس و لازم به ذکر است که تمامی این کتاب ها را میتوانید از سایت دانلود کتاب برای خود دانلود نمایید و در صورتی که کتاب حق نشر داشت آن را خریداری کنید

دانلود pdf کتاب اتحادیه ابلهان

رمان اتحادیه ی ابلهان یکی از رمان های بزرگ کمدی و طنز دنیا ست که به قلم جان کندی تول نوشته شده  و توسط پیمان خاکسار به فارسی ترجمه شده است. خلاصه این رمان، داستان زندگی پسرکی تنبل و تپل به نام ایگنیشس می باشد که با وجود اینکه بسیار مطالعه کرده و فردی تحصیل کرده و خردمند می باشد ولی نمی تواند کاری برای خود دست و پا کند. وی دائما هم در خیالات خود به دنبال تغییر دنیاست. داستان این رمان بسیار زیبا و هنرمندانه نوشته شده است. اگر به دنبال مطالعه ی رمان های کمدی هستید. این رمان، می تواند انتخاب مناسبی باشد.

دانلود pdf کتاب عامه پسند

رمان عامه پسند، از ان دسته از رمان های کمدی ست که درون مایه ی ژانر های پلیسی و کارآگاهی نیز به آن اضافه شده است. این رمان نوشته نویسنده ی برجسته و بزرگ جهانی، چارلز بوکوفسکی می باشد که به زیبایی بخش های کمدی این داستان را به تصویر کشیده است. درون مایه ی این رمان، در واقع داستان زندگی کارآگاهی به نام بلان است که فردی سست عنصر و عیاش است و از همه چیز گلایه دارد و در عین حال بسیار ساده و ابله است. در عین حال، در این داستان مسئولیت رسیدگی به چند یرونده ی بزرگ به او سپرده شده است. رمان بسیار زیبایی ست. مطالعه و دانلود این رمان جذاب و خواندنی را به شما دوست خواننده ی عزیز پیشنهاد می کنم. لازم به ذکر است که این رمان توسط پیمان خاکسار به فارسی ترجمه و برگردانده شده است.

دور دنیا با زیر شلواری

رمان دور دنیا با زیر شلواری، همانطور که از اسمش پیداست در مورد سفر به کشور های مختلف است که مشخصه ی هر سفر در قالب طنز و به صورت کمدی بیان شده است و حتی خواندن اسم این کتاب نیز خنده را بر روی لبان شما می آورد. این رمان با وجودی که درون مایه ی طنز و کمدی دارد ولی تمام حوادثی که در آن اتفاق می افتد، وقایع واقعی می باشند. رمان بسیار جذاب و گیرایی ست که توسط عبدالله مقدمی به رشته ی تحریر در آمده است.

رمان تارک دنیا مورد نیاز است

این رمان درون مایه ی طنز و در عین حال غمگینی دارد. این داستان، یکی از برجسته ترین رمان های طنز دنیا به حساب می آید و توسط میک جکسون نوشته شده است. همانطور که از عنوان کتاب پیداست. افرادی که در این داستانی نقش دارند، افرادی منزوی و گوشه گیر هستد و به دور از دنیای واقعی در اجتماع زندگی می کنند .رمان قشنگی ست که طنزی تلخ را بیان می کند.

رمان مزرعه ی حیوانات

رمان مزرعه ی حیوانات از جورح اورول یکی از رمان بزرگ و برجسته ی دنیا ست که طنزی تلخ را به نمایش می گذارد. درون مایه ی اصلی این داستان، در باره ی زندگی حیواناتی اهلی ست که در یک مزرعه در کنار صاحب مزرعه زندگی می کنند ولی طی یک حرکت انقلابی سعی می کنند به منظور به دست آوردن آزادی بیشتر و در عین حال کار کمتر و استراحت بیشتر، صاحب مزرعه را از آنجا بیرون کنند و موفق هم می شوند ولی اتفاقلتی که بعد از این ماجرا برای آنها رقم می خورد، اتفاقات غمناکی هستند و طنزی تلخ را بیان می کنند که نشان سوء استفاده ی یک عده از افرادی ساده لوح و ابله را دارد. رمان قشنگی ست و یکی از پرفروش ترین و بزرگترین رمان های معروف دنیا به حساب می آید و تاکنون به چندیدن زبان در سراسر دنیا ترجمه شده است.

کلام آخر

پیدا کردن کتاب های برجسته و برگزیده ی کمدی و طنز، چه ایرانی چه خارجی، کار سختی ست ولی در این مقاله تلاش کردیم شما خوانندگان عزیز را با چند نمونه ار بهترین کتاب های طنز دنیا آشنا کنیم و در صورت لزوم میتوانید این کتاب ها رو به صورت دانلود pdf رمان طنز ازسایت ما دانلود کنید. امیدوارم از خواندن این مطلب لذت برده باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.